|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Sunday, April 08, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385050 | TBD |
--
|
--
| A3 vs BYE | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | vs. | BYE | 385051 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A7 | Plum Area - U9 Plum Lightning | vs. | Mt. Pleasant - Broadwater | 385054 | Kendi Field | 01:00 PM | 1 | A5 vs A8 | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | vs. | Murrysville - B09 - Devola | 385053 | Turner Valley 1 |
--
|
--
| A4 vs A9 | NSC-U9B-Everhard | vs. | White Oak Ath - BU10 | 385052 | Turner Valley 1 |
--
|
--
| A1 vs A2 | NSC-U9B-Raible | vs. | Kiski Raptors U9 Suman | Bracket - Sunday, April 15, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385059 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A4 | Kiski Raptors U9 Suman | vs. | NSC-U9B-Everhard | 385057 | TBD |
--
|
--
| A5 vs BYE | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | vs. | BYE | 385058 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A9 | Plum Area - U9 Plum Lightning | vs. | White Oak Ath - BU10 | 385056 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A8 | Mt. Pleasant - Broadwater | vs. | Murrysville - B09 - Devola | 385055 | Turner Valley 1 |
--
|
--
| A1 vs A3 | NSC-U9B-Raible | vs. | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | Bracket - Sunday, April 22, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385064 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A2 | Plum Area - U9 Plum Lightning | vs. | Kiski Raptors U9 Suman | 385061 | TBD |
--
|
--
| A7 vs BYE | Mt. Pleasant - Broadwater | vs. | BYE | 385062 | Kendi Field | 01:00 PM | 1 | A5 vs A3 | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | vs. | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | 385060 | Murrysville | 02:00 PM | LT1 | A8 vs A9 | Murrysville - B09 - Devola | vs. | White Oak Ath - BU10 | Bracket - Thursday, April 26, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385063 | Turner Valley Soccer Complex | 06:00 PM | TV8A | A4 vs A1 | NSC-U9B-Everhard | vs. | NSC-U9B-Raible | Bracket - Sunday, April 29, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385068 | TBD |
--
|
--
| A9 vs BYE | White Oak Ath - BU10 | vs. | BYE | 385069 | Murrysville | 12:30 PM | LT1 | A8 vs A2 | Murrysville - B09 - Devola | vs. | Kiski Raptors U9 Suman | 385067 | Kendi Field | 02:30 PM | 1 | A3 vs A7 | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | vs. | Mt. Pleasant - Broadwater | 385065 | Turner Valley 1 |
--
|
--
| A4 vs A6 | NSC-U9B-Everhard | vs. | Plum Area - U9 Plum Lightning | Bracket - Thursday, May 03, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385066 | Turner Valley Soccer Complex | 06:00 AM | TV8A | A1 vs A5 | NSC-U9B-Raible | vs. | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | Bracket - Sunday, May 06, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385072 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A1 | Plum Area - U9 Plum Lightning | vs. | NSC-U9B-Raible | 385074 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A5 | Mt. Pleasant - Broadwater | vs. | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | 385070 | TBD |
--
|
--
| A9 vs A3 | White Oak Ath - BU10 | vs. | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | 385073 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A2 | BYE | vs. | Kiski Raptors U9 Suman | 385071 | Murrysville | 12:30 PM | LT1 | A8 vs A4 | Murrysville - B09 - Devola | vs. | NSC-U9B-Everhard | Bracket - Sunday, May 13, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385079 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A3 | Kiski Raptors U9 Suman | vs. | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | 385078 | TBD |
--
|
--
| A7 vs A1 | Mt. Pleasant - Broadwater | vs. | NSC-U9B-Raible | 385075 | TBD |
--
|
--
| A8 vs A6 | Murrysville - B09 - Devola | vs. | Plum Area - U9 Plum Lightning | 385077 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A4 | BYE | vs. | NSC-U9B-Everhard | 385076 | Kendi Field | 12:00 PM | 1 | A5 vs A9 | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | vs. | White Oak Ath - BU10 | Bracket - Sunday, May 20, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385084 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A5 | Kiski Raptors U9 Suman | vs. | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 | 385081 | TBD |
--
|
--
| A9 vs A7 | White Oak Ath - BU10 | vs. | Mt. Pleasant - Broadwater | 385080 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A6 | BYE | vs. | Plum Area - U9 Plum Lightning | 385082 | Turner Valley 1 |
--
|
--
| A1 vs A8 | NSC-U9B-Raible | vs. | Murrysville - B09 - Devola | 385083 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A4 | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | vs. | NSC-U9B-Everhard | Bracket - Sunday, June 03, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385086 | TBD |
--
|
--
| A2 vs A7 | Kiski Raptors U9 Suman | vs. | Mt. Pleasant - Broadwater | 385089 | TBD |
--
|
--
| A9 vs A1 | White Oak Ath - BU10 | vs. | NSC-U9B-Raible | 385085 | TBD |
--
|
--
| BYE vs A8 | BYE | vs. | Murrysville - B09 - Devola | 385088 | Kendi Field | 01:00 PM | 1 | A3 vs A6 | Scottdale Soccer Club - Mudhens U9 | vs. | Plum Area - U9 Plum Lightning | Bracket - Sunday, June 10, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | | Away Team | 385087 | Turner Valley Soccer Complex | 01:30 PM | TV8A | A4 vs A5 | NSC-U9B-Everhard | vs. | Scottdale Soccer Club - Rowdies U10 |
|
|
| |
| |
| | |
|